Zaman: 02-18-2020, 01:27 AM Hoşgeldin Misafir ! (GirişÜye Olun)
Birdamlabilgi.com - Web Master - Download - Paylaşım Forumurötuş kalemi
Değerlendir:
  • 0 Oy - 0 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Konu Bilgileri
Cevaplar: 0 İzlenme: 765
rötuş kalemi
07-05-2015, 12:27 AM
Site Adı: otohobim.com
Site Kategori: Otomotiv Sektörü
Site Yaşı: Bilinmiyor
Site Sahibi: Tüm Yetkililer
Site Hakkında;

Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.

EMN Otomotiv 1998'de Ümraniye Ataşehir'de kurulmuş, kurulduğu tarihten günümüze sürekli kalitesini üst düzeyde tutarak sektördeki önemli isimlerden biri haline gelmiştir. EMN Otomotiv olarak ürünlerimizde yüksek kalite, hızlı ürün tedariği, müşteri memnuniyet, sürekli ulaşılabilirlik ile bulunduğumuz noktada tercih edilen bir firma konumuna gelmiş bulunmaktayız.

Misyonumuz, kurulduğumuz günden bugünlere aksamayan ekip ruhuna sahip iş gücümüzle, sunduğumuz hizmet kalitemiz, müşteri memnuniyetini ön planda tutarak geri bildirimlere önem vererek, yenilikçi ve ileriye dönük yapısını bozmadan çözümler sunarak müşterilerimize hizmet vermektir.

Vizyonumuz, günümüz koşullarından bağımsız olarak sürekli büyümeyi hedefleyen yapımızı gelecekte kuvvetlendirmekdir. Bu aşamada müşterilerimizin geri dönüşleri bizler için çok önemli olup sektörün getirdiği aksaklıkları en aza indirgemektir.
oto aksesuarında Rötuş kalemi araçlarınızdaki çizikleri gidermede çok etkili bir ürünümüzdür,otonuzun araca özel paspası,üniversal paspas çeşitleri,trafik setleri,araca özel mügen rüzgarlıkları,xenon far setleri,oto iç ve dış aksesuar çeşitleri,oto koltuk kılıfları ve çeşitleri,oto bakım koruma dalında pasta cila ,motor temizleme,lastik tamir ve temizleme,alarm çeşitleri,kar zinciri ve tüm araç için aksesuarları sürekli yenilenen çeşitleri ile otohobim.com internet sitemizden cenk oto parekende dükkanımızdan Emn oto Toptan yerimizden temin edebilirsiniz iletişim için otohobim.com 0532 700 24 34---cenk oto için 0216 565 37 35---Emn oto motiv için 0216 661 21 61 den irtibata geçebilirsiniz
« Önceki | Sonraki »
Forum'a Git:


Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir