Zaman: 02-18-2020, 12:06 AM Hoşgeldin Misafir ! (GirişÜye Olun)
Birdamlabilgi.com - Web Master - Download - Paylaşım Forumumatbaa ankara
Değerlendir:
  • 0 Oy - 0 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Konu Bilgileri
Cevaplar: 0 İzlenme: 698
matbaa ankara
07-13-2015, 07:38 PM
Site Adı: Ankara Matbaa
Site Kategori: Matbaa
Site Yaşı: Bilinmiyor
Site Sahibi: Tüm Yetkililer
Site Hakkında;

Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.

Kaliteli Matbaa İşlerinin Tek Adresi

Günümüzde birçok alanda nitelikli bir matbaa ile çalışma ihtiyacı doğmaktadır. Bu anlamda çalışılacak olan matbaanın gerek baskı kalitesi gerekse de yaptığı işler bakımından hem kaliteli hizmet vermesi hem de kapasitesinin oldukça yüksek olması büyük önem taşımaktadır. Sözü edilen niteliklerin karşılanabilmesi ise çalışılacak olan matbaanın gelişmişlik düzeyiyle alakalıdır. Matbaa Ankara sektörü düşünüldüğünde hem bakanlıkların Ankara’da olması ve ticaret merkezlerince zengin olması hem de başkent olması dolayısıyla da merkezi kalabalık bir şehir olması dolayısıyla oldukça gelişmiş makineler ve gelişmiş bir teknolojisi bulunmaktadır. Ankara’da gelişmişliğin ve teknolojinin takipçisi olarak matbaa sektöründe gelinen nokta ile yetinmeyip her daim daha iyiye ulaşabilmek için çalışan sayılı matbaalardan bir tanesi de Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir. adresli Ankara Matbaa’dır.

2001 yılından beri bu sektörde hizmet veren Ankara Matbaa, yaklaşık 14 yıldır matbaa işleri anlamında bölgesinde kalitenin adresi olmayı başarmıştır. Sözü edilen başarısını işinde uzman profesyonel tasarım ve baskı ekibine, baskı kalitesi ve kapasitesi yüksek makinelerine ve en önemlisi de teknolojiyi her daim takip ederek kendini geliştirmesine borçludur. Matbaacılık sektöründe yaşanan gelişmelerin en önemli takipçisi olan Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir. matbaa hizmetleri dışında profesyonel tasarım ve baskı ekibiyle grafik tasarım, fotoğraf çekimi, web tasarımı, reklam ve promosyon hizmetlerini de vererek, firmaların en çok ihtiyaç duyduğu hizmet kategorilerini bir çatı altında birleştirmektedir.

Bahsedilen kategorilerde hizmet veren Ankara Matbaa’nın yaptığı işleri daha da açıklamak adına bir sıralama yapmak oldukça yerinde olacaktır. Sözü edilen sıralama ise kartvizit, kurumsal kimlik, broşür, dergi, tanıtım kiti, afiş, muhasebe evrağı, katalog, dosya, el ilanı, etiket, kitap, karton çanta, antetli kağıt, davetiye baskı ve tasarımına ek olarak website tasarımı şeklindedir. Matbaa Ankara sektöründe teknolojiye paralel olarak gelişme göstermiş ve şu anda sektörün lideri olan Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.’un bu başarısının bir nedeni de program bilgisi ileri olan bir tasarım ekibinin olmasından kaynaklanmaktadır. Tasarım alanında kullanılan ve ilk akla gelen programlarda çok ileri bir bilgi birikimine sahip Ankara Matbaa ekibi, tüm tasarım süreçlerinde Corel Draw, Photoshop, Illustrator, Indesign, Dreamweaver, Freehand, QuarkXpress, After Effects ve Microsoft Office programlarını gerek tek başına gerekse de birbiriyle kordineli bir şekilde kullanmaktadır.

Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir. tasarım kadar baskı konusunda da oldukça başarılı ürünler vermektedir. Ankara Matbaa’nın baskı konusundaki bu başarısı kullandığı mürekkep ve kağıt gibi malzemelerin kaliteli olarak kullanılması ve diğer yandan da baskı kalitesi yüksek son teknoloji makinelerle çalışmasından kaynaklanmaktadır. Verdiği tüm hizmetlerde kalitesini ortaya koyan ve başarılı baskı işlerinin Ankara’daki tek adresi olmayı başaran Ankara Matbaa, sizlerle birlikte fikir alışverişinde bulunarak oluşturduğu tasarımları kaliteli bir şekilde uygulamaya geçimektedir. İhtiyacınız olan tüm matbaa, promosyon, tasarım ve reklamcılık işleri için Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir. adresinden ve bu adreste bulunan iletişim bilgilerinden firmamıza ulaşabilirsiniz.
« Önceki | Sonraki »
Forum'a Git:


Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir