Zaman: 02-18-2020, 12:11 AM Hoşgeldin Misafir ! (GirişÜye Olun)
Birdamlabilgi.com - Web Master - Download - Paylaşım Forumuhaşema
Değerlendir:
  • 0 Oy - 0 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Konu Bilgileri
Cevaplar: 0 İzlenme: 579
haşema
09-02-2015, 10:02 PM
Site Adı: İstanbul Mayo
Site Kategori: Mayo
Site Yaşı: Bilinmiyor
Site Sahibi: Tüm Yetkililer
Site Hakkında;

Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.

İstanbul Mayo Tesettür Mayoda Şıklığın Adresi
Suyun tedavi ve rahatlatıp mutlu etme etkisi düşünüldüğünde en iyi aktivite ya da sporların başında yüzme gelmektedir. Sadece yaz aylarında denizde değil, havuzda da bu aktivitenin yapılabiliyor olması yüzme sporunun hayatımızın her anına girmesine olanak tanımıştır. Bu nedenle yüzme tutkunları için de vazgeçilmezler arasına girmeyi başarmıştır. Ancak rahat ve keyifli bir yüzme keyfi çıkarmak için de bazı hususların yerine getirilmesi gerekmektedir. Sözü edilen hususların başında ise uygun mayo seçimi gelmektedir. Mayo seçiminde de fonksiyonellik, rahatlık ve tabi ki olmazsa olmazlardan şık tasarım bir arada olmalıdır.
Piyasada bulunan mayoların çoğunda şık tasarımlı modeller bulunmasına rağmen, tesettür mayo anlamında durum pek de iç açıcı değildir. Tasarımı güzel modeller bulunabilse de bu ürünler ya kullanışlılık ve kalite yönünden ya da fiyat yönünden uygun olmayabilmektedir. Hem kaliteli malzemeden yapılmış ve uygun fiyatlı fonksiyonel ürünler hem de tesettür mayo’da şıklık arıyorsanız sizin için tek adres ‘İstanbul Mayo’. Üstelik bu siteden tesettür mayo dışında normal mayo, yarı tesettür mayo ve haşema gibi ürünleri de bulmanız da mümkündür. Kaliteyi şık tasarımlı ürünlerle birleştiren ‘İstanbul Mayo’ ödeme kolaylıkları ve teslimat avantajlarıyla da oldukça avantajlı ve ilgi çekicidir. İstanbul içine gün içinde, yakın illere 1 günde, uzak illere 2 günde , yurtdışına ise 6.90 euroya 3 günde kapınıza teslimat yapılmaktadır. Satılan her ürünün de orjinallik belgeleri bulunmaktadır.
Muhafazakâr bayanların da gerek deniz ve havuzda gerekse de kaplıcalarda özel giyime ihtiyaçları olduğu düşüncesini ilke edinmiş ‘İstanbul Mayo’, yüzme keyfini islama uygun hale getirmekle kalmıyor, kapalı bayanların rüküşlüğe itilmesini enegelliyor. Yüzlerce farklı modelde tesettür mayoya ulaşmak ve avantajlı alışverişin tadını çıkarmak için istanbulmayo.com sitesini ziyaret ederek alışverişin keyfine varın.
« Önceki | Sonraki »
Forum'a Git:


Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir