Zaman: 02-18-2020, 12:05 AM Hoşgeldin Misafir ! (GirişÜye Olun)
Birdamlabilgi.com - Web Master - Download - Paylaşım Forumuevden kaçış oyunu
Değerlendir:
  • 0 Oy - 0 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Konu Bilgileri
Cevaplar: 0 İzlenme: 742
evden kaçış oyunu
07-14-2015, 02:16 PM
Site Adı: Yeni Görev
Kategori: Evden Kaçış Oyunu Listesi

Site Hakkında;

Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.

Birçoğunuz belki bilgisayarda oynamıştır Evden Kaçış Oyunlarından. Bir odanın veye evin içine kilitlisinizdir. Etraftaki ipuçlarını toplayarak, bulmacaları çözerek sizi evden, odadan kurtaracak anahtara ulaşırsınız ve oyun biter. Bir süredir de ülkemizde bu oyunların sanal dünyadan gerçek dünyaya uyarlanmışları var. Sayıları da gün geçtikçe artmakta.
Özetle sizi ve ekibinizi bir eve kilitliyorlar. Siz de ipuçlarını arayarak, önünüze çıkan bulmacaları çözerek, odadan odaya koşturarak, parçaları birleştirerek, dış kapının anahtarına belirli bir süre içinde ulaşmaya çalışıyorsunuz. Genelde maksimum süreleri 1 saat oluyor bu oyunların. Bu süre zarfında bitiremezseniz de oyun malesef sizin için bitmiş oluyor.
Biz bu oyunları vakit buldukça birer birer deniyoruz. Muhtemelen siz de ilk oyununuzdan hemen sonra hadi diğer evlerdeki oyunları da oynayalım gazı ile çıkacaksınız. Tüm Türkiye’de bulunu bu oyunları hemen sizde bulmak ve gitmek istemezmisiniz?
Hemen https://yenigorev.com/ adresini ziyaret ederek sizde bu müthiş eğlencenin içerisinde kendinizi bulabilirsiniz. Burada yaptığınız her şeyden çok zevk alacaksınız. Arkadaşlarınızın da sizinle beraber bu evin içinde olması sizi desteklerken aynı zaman sizin gibi onlarda ipuçlarını yakalamaya çalışacaklar.
Bu oyun zamanda gerçek kaçış oyunu veya odadan kaçış oyunu olarak da bilinmekte. Bu tarz varyasyon isimlerle de bu oyunlar anılmaktadır.
Dilerseniz https://yenigorev.com/kacis-oyunlari-puan-tablosu/ sayfasından neredeki evden kaçış oyununun daha fazla sevildiğini görebilirsiniz.
Sizde hemen bu eğlencenin içine atılın!
« Önceki | Sonraki »
Forum'a Git:


Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir