Zaman: 08-21-2019, 03:53 PM Hoşgeldin Misafir ! (GirişÜye Olun)
Birdamlabilgi.com - Web Master - Download - Paylaşım Forumuborsa uzmanı
Değerlendir:
  • 0 Oy - 0 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Konu Bilgileri
Cevaplar: 1 İzlenme: 996
borsa uzmanı
07-25-2015, 12:01 PM
Site Adı: C. Halil Özdemir
Site Kategori: Kişisel
Site Yaşı: Bilinmiyor
Site Sahibi: C. Halil Özdemir
Site Hakkında;

Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.

1990 yılından beri sayısını bizlerin bile bilmediği birçok projede başrol görevi ile sorumlu olmuştur. C. Halil Özdemir, Borsa Eğitmeni ve Uzmanı olarak tanınmaktadır. Sizlere Ekonominizi nasıl yürüteceğiniz hakkında ileriye dönük bazı stratejileri sunmak istiyor.
Pazarlama Stratejisinin ne olduğunu biraz ele almak istersek, size çalışmak istediğiniz sektöre nasıl gireceğinizden, bu sektörden nasıl para kazanacağınıza ve neyi nasıl yaparsanız daha iyi bir kar çıkartacağınızın detaylarını sunmaktadır. Burada sizler için altın değerinde olan bilgileri sizler için önceden hazırlayarak, size projenin bitmiş halini en iyi şekilde anlayacağınız yolu düşünerek hazırlamaktadır.
C. Halil Özdemir e Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir. isimli internet sitesinden ulaşabilirsiniz.
İnternete girip vakit kaybetmek istemeyenler olacağını düşündüğüm için bu kıyakta onlara gelsin 
C. Halil Özdemir’e ait cep telefon numarası: 90 (535) 498 90 93
Ben E-posta ile işimi hallederim diyenlere ise: info@chalilozdemir.com bu adres yeterli olacaktır. Sizde vakit kaybetmeden C. Halil Özdemir ile görüşmenizi yapabilirsiniz, borsa eğitimi konusunda borsa uzmanı tarafından iyi bir yardım almanız gerekmektedir. Alacağınız bilgiler sizleri yüceltecektir!
Pazarlama Uzmanı olan C. Halil Özdemir’in bu konuda nasıl bir yol çizdiğini yukarıda sizlere yazmıştım. Eğer isterseniz sizlere pazarlama eğitimi konusunda da gönülden yardımcı olabilir.
Sizlere her türlü konuda yardımı dokunabilecek olan C. Halil Özdemir sizlerin işi hakkında Strateji Uzmanlığı da yapabilir. Alacağınız eğitimlerden veya yaptıracağınız projelerden memnun kalacağınızı birde biz söyleyelim.
Dilerseniz Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir. adresini ziyaret ederek sizde kişisel yaızlarını okuyabilirsiniz. Onun hakkında azda olsa bilgi sahibi olabilirsiniz.
Sizlere yazdığımız bütün bunların daha fazlasını Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir. bu adreste bulmanız mümkün sizde hemen tarayıcınızın URL kısmına chalilozdemir.com yazarak ziyaret edebilirsiniz. Sizlere bu konuda tam destek vereceğinden hiç şüpheniz olmasın. Sadece bir telefon kadar uzağınızda olduğunu unutmayın.
07-25-2015, 05:25 PM
tanıtım haberlerinizi Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir. bölümünde tanıtınız. aksi halde süresiz dondurulcaktur hesabınız
Sitemizdeki reklamlara günde 1 kere tıklarsanız bize en büyük desteği sağlamış olursunuz.
İçerik Yetkilisi, Deneme Moderatör ve Destek Ekibi alımları başlamıştır. Başvurular Site Adminlerine..

Emek verilmiş konulara Teşekkür etmeyi unutmayalım.
Forumda vakit geçirdiğiniz sürece bir aile ortamında olduğunuzu ve bu sebeple de yazdıklarınıza dikkat etmeniz gerektiğini unutmayınız.
Konu içerisinde gördüğünüz hataları veya kurallara aykırı davranışları bildir butonunu kullanarak bizlere iletebilirsiniz.
« Önceki | Sonraki »
Forum'a Git:


Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir