Zaman: 11-18-2018, 05:55 PM Hoşgeldin Misafir ! (GirişÜye Olun)
Birdamlabilgi.com - Web Master - Download - Paylaşım ForumuYüzme havuzlarında hijyen
Değerlendir:
  • 0 Oy - 0 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Konu Bilgileri
Cevaplar: 0 İzlenme: 417
Yüzme havuzlarında hijyen
fatma758
05-10-2013, 03:32 AM
Başlık: Yüzme havuzlarında hijyen
Site Adresi: Derinhavuz.com

Yüzme havuzlarında günümüzde fazlasıyla karşılaştığımız havuz temizlik robotlarının kullanımına dair bilgi vermeyi istedim. Yüzme havuzlarındaki irili ufaklı pislik yada partükülleri toplama görevi olan robotlar tüm havuz tabanını süpürerek kirleri filtresinde toplar ve daha sonra havuz bakım yetkilisi tarafından filtreleri çıkarılarak bol ve temiz su ile durulanır böylece tekrar kullanıma hazır olur.

İfade ettiğim gibi çok ufak ve zaman almayan bir işlemdir bu ve her havuz süpürüldüğünün akabinde yapıldığında robotunuzun ömrünü kat ve kat arttıran en önemli husustur. 12-15-17-20-30 mt gibi kablo boylarına sahip havuz robotları farklı ebatlardaki yani villa tipi havuzlardan olimpik havuzlara kadar geniş bir yelpazede yüzde yüz randıman ile kullanılabilir. Manuel süpürge ile kıyaslandığında ise hem su sarfiyatındaki düşüş ayrıca mikron bazında kirleri topladığından hem hijyen açısından hem de su sarfiyatının azalmasının robotunuzun kısa bir süre sonunda kendini amorti etmesi manasına gelmektedir.

Başka bir şekilde ifade etmem gerekirse ilk alımdaki maliyet fazla gibi gözükse de en kötü ihtimal 2-3 sene problemsiz bir şekilde çalışan Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir. manuel süpürge sonrası yapılan su sarfiyatı maliyetlerini üst üste koyduğunuzda esasen kendini bir kez değil birkaç kez amorti ettiğini göreceksiniz. Derinhavuz.com olarak en iyi havuz temizlik robotu markalarını en hesaplı fiyatlara satmayı adeta misyon edinmiştir. Kesinlikle derinhavuz.com e-ticaret sitemizi ziyaret etmeden havuz robotu almayınız…
« Önceki | Sonraki »
Forum'a Git:


Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir