Zaman: 04-21-2019, 05:07 PM Hoşgeldin Misafir ! (GirişÜye Olun)
Birdamlabilgi.com - Web Master - Download - Paylaşım ForumuWOLFTEAM TANITIM
Değerlendir:
  • 0 Oy - 0 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Konu Bilgileri
Cevaplar: 1 İzlenme: 1013
WOLFTEAM TANITIM
(Bu Mesaj 06-13-2013 01:33 PM değiştirilmiştir. Değiştiren : M.Akal.)
06-13-2013, 01:33 PM
Wolfteam, çok oyunculu online istemci MMOFPS oyundur.Türkiye'de ve diğer avrupa ülkelerinde oynanan Wolfteam kurt adamlar ve insanların savaşını konu alarak yapılmıştır.

Oyun Türleri
İŞGAL MODU
Haritada 5 üs var ve verilen zaman içerisinde hangi takım her birini veya daha fazlasını ele geçirirse oyunun galibi olur.
Oyuncular Üs etrafında kaldıkça Üs'sün Yöneticisi el değiştirir. Ne kadar fazla savaşçı bir üste toplanırsa, o kadar hızlı işgal edersiniz. Üs önem sıralamalarına göre her Üs'sün ele geçirebilme önemi ve gerekli zaman ihtiyacı bu koşullara göre değişir.

ÖLÜM OYUNU MODU
Oyunda hangi takım daha fazla öldürme puanına sahipse oyunu kazanır
Oyunda en fazla öldürme puanına sahip oyuncuya 'Kral' ünvanı verilir ve eğer Kral'ı öldürürseniz iki öldürme puanı kazanırsınız.

YIKIM MODU
Kırmızı Takım bomba bölgesine bomba yerleştirir, ve bomba patlayana kadar bölgeyi korumak durumundadır.
Mavi Takım bombanın yerleştirilmesini engellemeye çalışacak. Bir defa bomba yerleştirildiğinde Mavi Takım bombayı imha etmek için savaşmak zorunda olacak. Bomba patlamadan önce hangi takım rakibinin tüm üyelerini yok ederse, oyunu kazanmış sayılır. Bomba patladığında Kırmızı Takım kazanır. Bomba imha edildiğinde Mavi Takım kazanır.

KURT İŞGALİ MODU
Haritada 5 üs var ve verilen zaman içerisinde hangi takım her birini veya daha fazlasını ele geçirirse oyunun galibi olur.
Kırmızı Takım İnsan, Mavi Takım Kurt'lardan oluşur.EX-İŞGAL MODU
İnsanların ve Kurtların omuz omuza savaştığı bir türdür EX-İşgal Modu. En güçlü strateji, en güçlü takım kombinasyonundan geçer.
Tüm 5 karargahı da ele geçiren takım oyunu kazanır. Sınırlı zamanda, en çok karargah ele geçiren takım kazanır. Büyük öneme sahip bir karargahı ele geçirmek daha çok zaman alacaktır. Bu durumda kurt ve insanların omuz omuza iyi bir strateji oluşturmaları şarttır. Eğer iki takım da eşit sayıda karargaha sahipse oyun, denge bozulana kadar devam eder.

YIKIM S2 MODU
İnsana karşı kurtların yıkım modu. Kırmızı takım insan, mavi takım kurt. Düşmanın yolunu kesip yıkım için yeterli zamanı kazanın.
Kırmızı takım, belirlenen bölgeye patlayıcıları yerleştirirken mavı takım da orayı savunmaya çalışır. Eğer bomba yerleştirilmezse karşı takımı yokeden takım kazanır. Eğer belirlenen zaman içinde bomba yerleştirilmezse mavi takım, yerleştirilir ve patlaması sağlanırsa kırmızı takım kazanır. Eğer bomba imha edilirse mavi takım kazanır.

UYKU MODU
Uyku Modu, düşmanları uyuttuğunuz ve takım arkadaşlarınızı uyandırdığınız bir bölümdür. Takım arkadaşlarını uyandır! Takım oyunu, bu modda kazanmanın tek yoludur. Karşı takımdaki tüm oyuncuları öldüren takım kazanır. Sınırlı zamanda en çok üyesi hayatta olan takım kazanır. Hayatta kalan kişiler kendi takım arkadaşlarını uyandırabilirler. Takım arkadaşınızı uyandırmaya çalışırken vurulmamaya dikkat edin. Eğer süre sonunda iki takım da eşit sayıda üyeye sahipse oyun, denge bozulana kadar devam eder.

BIÇAK MODU
Bu modda oyuncu sadece bıçak kullanabilir. *quot;Silah Ayarla Seçeneği*quot; ekranı bulunmamaktadır.

TABANCA MODU
Bu modda oyuncu yalnızca ana silah dışında bir ekstra silahla tabanca kullanabilir.

SNIPER MODU
Bu modda oyuncu ana silah olarak sadece sniper kullanabilir. Silah seçme ekranında temel bir sniper seti vardır.[Resim: 493_Wolfteam.jpg]

[Resim: wolfteam-kurtlar-tak%C4%B1m%C4%B1.jpg]

[Resim: 28044_204066863063449_342476725_n.jpg]

[Resim: wolfteam201009242238159-441x331.png]
06-13-2013, 06:53 PM
Saol.
« Önceki | Sonraki »
Forum'a Git:


Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir