Zaman: 02-18-2020, 01:03 AM Hoşgeldin Misafir ! (GirişÜye Olun)
Birdamlabilgi.com - Web Master - Download - Paylaşım ForumuŞehirlerarası Taşımacılık
Değerlendir:
  • 0 Oy - 0 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Konu Bilgileri
Cevaplar: 0 İzlenme: 675
Şehirlerarası Taşımacılık
07-27-2015, 02:26 PM
Site Adı: Temiz Nakliyat
Site Yaşı: Bilinmiyor
Site Sahibi: Tüm Yetkililer
Site Kategori: Evden Eve Nakliyat
Site Hakkında;

Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.

Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.


Temiz Nakliyat şirketi olarak sektörümüz geniş kapsamı geniş olduğu gibi Türkiye’nin her yerine erişerek hizmet vermektedir. Hem şehir içi hem de şehirlerarası taşımacılık ile ilgili profesyonel bir çalışma sürdürerek müşterilerimizin memnuniyetini kazanmaktayız. Taşımamızın hız anlayışını, titizliğini ve uzun senelerin deneyimlerine dayanan profesyonelliğini sunmak için sizleri doğru bilgilendirmeyi kendimize görev sayıyoruz.
Duyarlılık ve saygı gibi görevlerimizle göz önün de bulundurarak eşyanıza verdiğiniz değeri paylaşıyor ve taşıma işlemi yapılırken bu değeri göz ardı etmiyoruz. Kisacası eşyanızı bir emanet bilip son derecede özenle teslim ediyoruz. Bu alanda müşterilerimizin güven ve teşekkür ifadeleriyle karşılamaktan gurur duymaktayız.
Özellikle uzun yola gidecek olan yük konusunda duyulabilecek tereddüt ve kaygıların farkında olduğumuzu ve bunun için müşterilerimizin ekibimizle kuracağı güvene önem gösterdiğimizi vurgulamak isteriz. Kutulama, paketleme, ambalajlama ve depolama gibi işlemleri yüksek kalitede uygulayıp firma yükümlülüklerimizi yerine getirmekteyiz.
Şehirlerarası her tür evden eve, piyano ve depolama işlemleri için yüksek kalitedeki araç filomuzla siz değerli müşterilerimize hizmet vermekten gurur duyarız.. Şehirlerarası ev eşyası taşıma işlemlerinizi fiyatsız yol sigortalı olarak yapmaktayız. Kaliteden ödün vermeyen hizmet anlayışımız ile çalışmaktayız.
Büronuz sizin değerli evraklarınızı barındıran bu arada vaktinizin çoğunun geçirdiğiniz yerlerdir. Bundan dolayı taşınma müddetçide özen ister. Taşınmanız büro alanının incelenmesiyle başlanılır. Daha sonra ihtiyaç duyulan ekipmanlar tedarik edilerek paketleme vs. işlemler gerçekleştirilir. Uzman nakliye personellerimizde ofisinizi sıhhatle taşıma işlemine deva eder. Bunlarla birlikte ambalajlama ve depolama çalışmaları da yürütürüz. Emelimiz mükemmel nakliyatı size sunmaktır.
Büronuz şehir içi yada şehir dışı adreslere taşınabilir. Bu bizim için ehemmiyetli değil, siz taşınmak istediğiniz yeri bize deklarasyonun biz sizi güvenli şekilde oraya taşıyalım. Şehirler arası nakliyat da akla gelen ilk firmalardan birisi olmak bizim dürüst işçiliğimizden kaynaklanmaktadır
Özel eşyalarınız, bilgisayarlarınız, yazar kasanız taşınırken telaşa kapılmayacaksınız. Sigortalı şekilde size güven tedarik ederek işlemlere başlamaktayız. Büro Büro Taşımacılığı ile ilgili ayrıntılı bilgi için bize erişin. Tüm meseleleriniz ile ilgilenir sizlere yardımcı olacak personellerimizle hizmet vermekteyiz.
« Önceki | Sonraki »
Forum'a Git:


Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir