Zaman: 01-23-2019, 04:17 PM Hoşgeldin Misafir ! (GirişÜye Olun)
Birdamlabilgi.com - Web Master - Download - Paylaşım ForumuFoxit PhantomPDF Business v6.0.3.524
Değerlendir:
  • 0 Oy - 0 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Konu Bilgileri
Cevaplar: 0 İzlenme: 318
Foxit PhantomPDF Business v6.0.3.524
06-12-2013, 12:13 PM
[Resim: 58lHANA.jpg]

Foxit PhantomPDF Business v6.0.3.524 indir Full

Foxit PhantomPDF Business,İşletmelerin ihtiyaçlarına karşılık, Foxit PhantomPDF Business, Phantom PDF Standart üzerinden geliştirilmiştir ve şirketlerin önemli belge ve arşivleri için yasal uyum ve kurumsal yönetimle buluşmalarına ve belgelerin onaylandıktan sonra değiştirilmediklerine emin olmaları için yardımcı olur. Tüm PDF belgelerinize Microsoft Windows Server Aktif Dizin Rights Management Servis kullanım kontrol faydalarını genişletebilirsiniz, böylece her PDF içindeki belge özelliklerinin kontrolünü sağlar ve belgeleri tasdik edip, tasdiklemeden sonra izin verilen eylemler gerçekleştirebilirsiniz.

İşletmelerin Aradığı Alternatif PDF Çözümü

Birçok işletme sadece PDF oluşturma ve düzenlemeden çok daha fazlasına ihtiyaç duyar. Önemli belge ve arşivlerinin yasal uyum ve kurumsal yönetimini garantileyen güvenliğe ve belgeleri onaylandıktan sonra değişmediğine emin olmaya ihtiyaç duyarlar.Büyük işletmelerin ihtiyaçlarını karşılayıp, kaynakları yormadan binlerce kullanıcıya kolaylıkla dağıtılacak , güvenilir bir PDF çözümüne sahip olmak çok önemlidir.

Bu işletmelerde Foxit Phantom Business kullanılmalıdır, kalitesiyle ve umduğunuz desteği sunmasıyla doğru fiyata doğru özellikleri destekler.

İşe Hazır PDF-Sağlam ve Güvenilir

Foxit PhantomPDF Business, PhantomPDF Standart ve PhantomPDF Express üzerine düzenlenmiştir.Profesyonel görünümlü PDF belgelerinin hızlı ve kolay oluşumunu, uygulama ve açıklama becerilerini, gelişmiş düzenleme özelliklerini ve yüksek teknolojiye sahip güvenliğini sağlar.Phantom PDF Business’in vurgulanan özellikleri şunlardır.

XFA Form Doldurma- XFA (XML Form Yapısı) elinizdeki XFA formlarını geliştirmenize olanak sağlar.
Yüksek Performans – 200 den fazla dosya formatını 3 kat daha hızlı çalışarak PDF dosyasına dönüştürme. Birden fazla dosyayı tek bir işlemle PDF’ye çevirme
Tek Tıkla PDF Oluşturma – Tek tıklama ile MS Word, Powerpoint, Excel Uygulamalarından PDF dosyaları oluşturun.
Gelişmiş PDF Düzenleyicisi – Herhangi bir PDF belgesindeki her türlü sayfa içeriğini değiştirme, düzenleme, seçme, kaldırma, döndürme, metin kopyala-yapıştır, görüntü, grafik ve gölgeleme yapmanızı sağlar.
Belge Güvenliği – Şifre koruması, sertifika şifreleme ve dijital imza araçları kullanır.
Redaksiyon – Görünebilir metin ve görüntüleri kalıcı olarak kaldırmanıza izin verir.
Belge Sertifikasyon – Belgenin içeriğini onayladığınızı gösterir ve PDF’nin sertifikalı kalması için izin verilen değişiklikleri özelleştirmenizi sağlar.
Microsoft Active Directory RMS Koruyucu ve Politika Yöneticisi – Microsoft Windows Sunucusu Active Directory Rights Management Service e ait kontrol noktalarının kullanımını geliştirerek yazarın her bir PDF’deki belge özelliklerini kontrol etmesine izin verir.
Yapı Düzenlemeleri- Kullanımı kolay elektronik form tasarım araçları ofis yapılarınızın daha fazla çalışmasını sağlar.Statik PDF dosyalarını profesyonel görünümlü yapılara dönüştürmenize olanak sağlayıp, form veri alma araçlarını otomatik olarak manuel kilit girişini ve giriş hatalarının girilmesini sağlar.
Form Eylemi Oluşturma – Araçlar arttırılmış geliştirme seçeneklerini elde etmek için Javascript eylemlerini geliştirmenize izin verir.Böylece yeni veri girme, bilgi güncelleme ve veritabanı girişini silme amacıyla veritabanınıza bağlanabilirsiniz.
Optik Karakter Tanıma – Taranmış veya görüntü tabanlı PDF dosyalarını seçebilir ve araştırılabilir yapmak için OCR desteği
PDF/A Doğrulama- Belgenin, uzun süreli arşivleme için PDF/A-10 veya PDF/A-16 ile uyumlu olduğunu doğrular.
PDF İyileştirici – Dosya boyutunu azaltmak için PDF belgesinde düzenleme yapar.
Taranmış belgeleri yüksek sıkıştırma
İhtiyaç halinde e-mail ve telefon desteği

[Resim: 6aNuCj3.jpg]

NOT: Programı kurup kapatın diğer klasördeki 2 exe kurulu bölüme atıp değiştirin,
full olacaktır

————————————————————-

Boyut:280-mb
Sıkıştırma: Rar / Şifre:rupi
Tarama: Webroot. / Durum Temiz

————————————————————–

Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.
[Resim: nz8g4.png]
DaggeroN
« Önceki | Sonraki »
Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  Foxit Reader v6.0.2.0407 Full Ücretsiz abdullahsamet927 0 287 06-15-2013 11:27 AM
Son Mesaj: abdullahsamet927

Forum'a Git:


Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir