Zaman: 08-21-2019, 03:49 PM Hoşgeldin Misafir ! (GirişÜye Olun)
Birdamlabilgi.com - Web Master - Download - Paylaşım ForumuBizim SMS - Başlıklı Toplu SMS Hizmeti | API | WHMCS | ANDROID UYGULAMA
Değerlendir:
  • 0 Oy - 0 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Konu Bilgileri
Cevaplar: 0 İzlenme: 581
Bizim SMS - Başlıklı Toplu SMS Hizmeti | API | WHMCS | ANDROID UYGULAMA
(Bu Mesaj 05-20-2016 04:44 PM değiştirilmiştir. Değiştiren : MÜCAHİD.)
02-06-2016, 05:07 AM
[Resim: 1408821-5016587-logom1.png]

Smsler günümüzde bir mesajdan çok bildirim değeri haline geldi. Öğrencinin kaç puan aldığı, yemek siparişinin yola çıkıp çıkmadığı, halı yıkamanın bitip bitmediği gibi birçok şey SMS’lerle bildirilebiliyor. Bu hem firmanızın kalitesini arttırırken hem de müşteri memnuniyetinizi arttırıyor. Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir. olarak da sizlere toplu SMS hizmeti sunmaktayız. Bu sektörde yer alan bizim gibi birçok firma bulunmakta. Farkınız ne diye soracak olursanız cevabımız basit. Bizler en kaliteli hizmeti sunmaktayız. Gerek mesajın doğru iletilmesi olsun gerekse hızlı iletilmesi hiç sorun değil. Bizler bu alanda en iyi donanım ve yazılıma sahibiz.
Uygun Tarifeler
Firma olarak kaliteli bir iş sergilediğimiz gibi oldukça uygun fiyatlarda hizmet sunmaktayız. 10 TL'den 1100 TL'ye kadar tarifelerimiz mevcut. Deneme ya da ilk kullanım için 1000 SMS'lik paketimizi alabilirsiniz ki sadece 16 TL ödemeniz yeterli. Tüm paketlerimizde sınırsız başlık atama, hitaplı SMS gönderme, tabloya aktarım gibi özellikler bulunmakta.

Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir. söz konusu olduğunda dikkat edilmesi gereken bir takım şeyler vardır. Mesajın karşı tarafa doğru şekilde iletilmesi oldukça önemlidir. Bizde hiçbir hata olmadan mesajınızı iletmekteyiz ve hatalı, ulaşılmayan mesajlara online kredi iadesi yapmaktayız.
Ek Hizmetlerimiz
Birçok firma hizmetini sadece SMS gönderimi ile sınırlamaktadır. Biz firma olarak gönderdiğiniz SMS’lere sahip çıkıyoruz. Bu doğrultuda sizlere sunduğumuz bir takım ek hizmetler mevcut. Örneğin olurda SMS karşı tarafa gitmezse hakkınızı size iade etmekteyiz, listeleriniz de kişilere engel koyarak mesaj gitmemesini sağlayabilirsiniz. Ya da sistem üzerinden raporlamaya bakıp kime ne mesaj gönderilmiş, aylık ne kadar mesaj hacmine ulaşmışsınız gibi tüm bilgileri inceleyebilirsiniz.

Bunlar işinizi kolaylaştıran, uzun vade de müşterilerinize yansıyan hizmetlerdir. Tüm bilgilerinizi buluta aktararak 1 yıl sonra bile ne olmuş, ne gitmiş öğrenebilirsiniz.

Eğer ki sizlerin de başlıklı toplu SMS ihtiyacı var ise firmamızla çalışabilir, en düşük paketten başlayıp ihtiyacınıza göre yükseltebilir, firmanız için en uygun tarifeyi bulabilirsiniz. Gelişmiş hizmetlerle de işinizi geliştirebilir toplu SMS gönderiminden maksimum verime ulaşabilirsiniz. Bunu gerçekleştiren sayısız firmayı incelemeniz mümkün. Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir. hizmeti almadan önce bize uğramayı unutmayın.


Site adresi: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.
Google Play Uygulamamız: https://goo.gl/YIn9mx
Sitemizdeki reklamlara günde 1 kere tıklarsanız bize en büyük desteği sağlamış olursunuz.
İçerik Yetkilisi, Deneme Moderatör ve Destek Ekibi alımları başlamıştır. Başvurular Site Adminlerine..

Emek verilmiş konulara Teşekkür etmeyi unutmayalım.
Forumda vakit geçirdiğiniz sürece bir aile ortamında olduğunuzu ve bu sebeple de yazdıklarınıza dikkat etmeniz gerektiğini unutmayınız.
Konu içerisinde gördüğünüz hataları veya kurallara aykırı davranışları bildir butonunu kullanarak bizlere iletebilirsiniz.
« Önceki | Sonraki »
Forum'a Git:


Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir